1. IV niedziela W.Postu - niedziela radości, od pierwszych słów antyfony na wejście: „Raduj się, Jerozolimo”. Powodem tej radości wyrażonej we wspomnianych wyżej słowach, a także w różowym kolorze szat liturgicznych, ozdobieniu ołtarzy kwiatami i grze na organach nie tylko dla podtrzymania śpiewu, jest zbawienie w Chrystusie. Uczyńmy wszystko, aby z niego w pełni skorzystać.

2. Dzisiaj gościmy prof. Jerzego Roberta Nowaka z wykładem nt. „W obronie Polski i Polaków”. Sala JPII przy Kolegiacie o godz. 17.00. Zaprasza Akcja Katolicka i Koło Radia Maryja

3. W czwartek 19 III przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona i opiekuna Kościoła, patrona ojców, dobrej śmierci, a także wielu z nas noszących jego imię od chrztu i bierzmowania. Jest to również święto patronalne rzemieślników – z tej okazji o godz. 16.00 w Kolegiacie zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z udziałem Powiatowego Cechu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Wejherowie. Zbiórka przed Domem Rzemiosła o godz. 15.00.

4. Trwamy na nowennie do Ducha Świętego przed sakramentem bierzmowania, którego udzieli naszej młodzieży Ks. Infułat Stanisław Zięba 23 marca br. o godz.18.00.

5. Przypominamy o Drodze Krzyżowej w piątki po Mszy św. o godz.8.00 i o godz.18.00, o Gorzkich Żalach w niedziele o godz. 18.00 i rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się w Niedzielę Palmową.

6. W sobotę Archidiecezjalny Dzień Skupienia Odnowy w Duchu Świętym. Sala JPII godz. 9.00; Eucharystia godz. 10.00; Droga Krzyżowa godz.13.00

7. Codziennie zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00. prowadzoną przez kapłana, z błogoslawieństwem N.Sakramentem. W sobotę po Koronce katecheza dla dorosłych, tym razem poświęcona Baptystom.

8. Trwają prace przy posadzce. Proszę przyjrzeć się jak wygląda stara część kościoła. Stary oland szczotkujemy i na nowo układamy. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, również przy codziennym sprzątaniu

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: + Teresa Jóźwiak, l.70 z ul. Kochanowskiego oraz +Waleria Zawitkowska, l.88 z ul. Św. Jana. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”