1. Dzisiaj przeżywamy NIEDZIELĘ POWOŁANIOWĄ pod hasłem: „Czas na wstanie”.
    Gościmy w naszej parafii ks. dra Krzysztofa Kinowskiego - Rektora Gdańskiego Seminarium Duchownego. Dziękujemy Księdzu Rektorowi za inicjatywę, obecność, wygłoszone Słowo oraz codzienną troskę o powołania. Wspieramy naszą modlitwą
    na Koronce do Miłosierdzia Bożego, w każdy czwartek przed Najświetszym Sakramentem w naszym kościele.
  2. W sobotę przypada 28 ROCZNICA ŚWIĘCEŃ BISKUPICH METROPOLITY GDAŃSKIEGO Sławoja Leszka Głódzia. Pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji w osobistych modlitwach, aby dobry Pan Bóg udzielał mu obfitych darów łaski i umacniał jego pasterską posługę.

 3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy następujące święta:

  • w piątek 22 lutego obchodzimy ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA,
  • w sobotę 23 lutego wspominamy ŚWIĘTEGO POLIKARPA, BISKUPA I MĘCZENNIKA.
  • w sobotę również przypada 74 ROCZNICA ŚMIERCI BŁ. KS. STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO, kapłana i męczennika niemieckiego obozu koncentracyjnego w Dachau, patrona polskich harcerzy, który przez krótki okres swojego kapłaństwa był wikariuszem naszej parafii. Z tej okazji grono ZHR zgromadzi się na Mszy św.
    o godz. 17:00. Zapraszamy.

4.Dziękujemy Radzie Miasta i P. Prezydentowi za zaufanie i przekazanie ziemi naszej parafii pod cmentarz. Prace rozpoczynamy jeszcze w tym miesiącu.

5.Zapraszamy na cykliczną Mszę św. w Kolegiacie za władze Miasta, Powiatu i Gminy w środę o godz. 8.00. Musimy się za siebie najpierw modlić, abyśmy mogli od siebie wymagać.

6.Cyfrowa mapa cmentarzy znajduje się już w internecie : www.mogiły.pl/wejherowonowy lub www.mogiły.pl/wejherowostary .

7.Dzieciom i młodzieży życzymy udanego odpoczynku i szczęśliwych powrotów.

8.Prosimy o zwrot książeczek do nabożeństwa, które ktoś przez pomyłkę zabrał sobie do domu. Mają pieczątki parafii i należą do nas wszystkich. Niech wszystkim służą. Dziękujemy.

9.Pomódlmy się za naszych zmarłych. Przeżywaliśmy żałobę narodową po śmierci Śp. Premiera Jana Olszewskiego l.88. Do wieczności odeszła śp. Irena GOSZ, l. 75.

     Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.