1. Dziś NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Rozpoczynamy TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA. Uroczyste Nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00. Adoracja potrwa do godz. 16:00.
2. Dzisiaj odbędzie się wyjątkowy wielkanocny koncert charytatywny „Polska Pomaga”, transmitowany na żywo w TVP2 o godz. 20:05.
3. Z wielką radością informujemy, ŻE REMONT KAPLICY PRZYCMENTARNEJ DOBIEGA KOŃCA. Jeszcze malowanie wnętrza i za dwa tygodnie od 12 maja będziemy odprawiać tam Msze św. w każdą niedzielę o godz. 10:00. Niedzielna Eucharystia w kaplicy w Sopieszynie jest przesunięta na godz. 9:00.
4. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE, które odbywają się w kościele codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i uroczystości po Mszy Św. o godz. 9.30.
5. 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski to równocześnie I PIĄTEK MIESIĄCA. Msze św. sprawowane wg porządku niedzielnego. Sakrament spowiedzi świętej podczas każdej Mszy św. Eucharystia w intencji zmarłych, którzy odeszli do wieczności w miesiącu kwietniu o godz. 12:30.
6. MSZA ŚW. ODPUSTOWA W PAR. NMP KRÓLOWEJ POLSKI w Wejherowie odbędzie się 3 maja o godz. 12:30. Tego samego dnia zostanie rozegrany charytatywny mecz: KSIĘŻA – SAMORZĄDOWCY, który rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie Gryfa Wejherowo. Zapraszamy.
7. W PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
8. MSZA ŚW. W INTENCJI MATURZYSTÓW w sobotę 4 maja o godz. 18:30.
9. W przyszłą niedzielę na Mszach św. PEREGRYNACJA RELIKWII BŁ. S. MARTY WIECKIEJ. Będzie można ofiarować DAR SERCA DLA MIESZKAŃCÓW DPS prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Kazania głosi misjonarz ks. Krzysztof Wrześniak
10. ARCHIDIECEZJALNE ŚWIĘTO PATRONALNE KU CZCI ŚW. WOJCIECHA odbędzie się na wzgórzu św. Wojciecha w niedzielę 5 maja. Mszy św. Odpustowej o godz. 12:00 będzie przewodniczył ks. Bp Antoni Dydycz.
11. W sobotę 4 maja o godz. 12:00 ZAPRASZAMY NA MSZĘ ŚW. Z UROCZYSTYM OGŁOSZENIEM PAPIESKIEJ NOMINACJI. Ogłoszenia tytułu BAZYLIKI MNIEJSZEJ dokonają Nuncjusz Apostolski - ks. Abp Salvatore Pennacchio oraz Metropolita Gdański - ks. Abp Sławoj Leszek Głódź.
12. Organizowana jest przez naszą parafię jednodniowa PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY Odbędzie się 11 maja. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Patryka. Są ostatnie miejsca.
13. Organizujemy również WYJAZD NA OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE MŁODYCH W LEDNICY, w sobotę 2 czerwca. Koszt: 75 zł. Wyjazd o godz. 4:30, powrót następnego dnia ok. godz. 6:00. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra.
14. Parafialny Zespół Caritas przypomina rodzicom o możliwości zapisania na WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI. Szczegóły w biurze Caritas. Zgłoszenia dzieci z naszej parafii przyjmujemy do dnia 7 maja br. Ilość miejsc ograniczona.
15. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Małgorzata TESSMER, l. 75; śp. Jerzy LIPKA, l. 77; śp. Krzysztof BORKOWSKI, l. 59. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..