1. Łączymy się duchowo z pielgrzymami z naszej parafii, którzy dzisiaj wracają ze Swarzewa z sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza.
  2. Witamy w naszej parafii kl. Dawida Kas. Kleryk będzie odbywał u nas miesięczną praktykę. Życzymy aby czas spędzony w naszej parafii obfitował w wiele łask Bożych.
  3. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na kolejne spotkanie w niedzielę 15 września po Mszy Świętej o godzinie o godz. 12.30 w auli Jana Pawła II
  4. W sobotę, obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego upamiętniające odnalezienie relikwii krzyża. W czasach, kiedy symbole naszej wiary są znieważane, miejmy odwagę przyznać się,
    że jesteśmy chrześcijanami przez pobożne czynienie tego znaku, gdy przechodzimy obok kościoła, okazywanie szacunku przydrożnym kapliczkom i krzyżom. Zachęcamy do licznego udziału w świątecznej Mszy Świętej.                                                                                                                          
  5. Jako parafia włączamy się w ogólnopolską akcję POLSKA POD KRZYŻEM, modlitwę rozpoczniemy w sobotę 14 września o godzinie 14.00 pod krzyżem przy kościele oraz zakończymy koronką do Bożego miłosierdzia. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy również na zawierzenie szkół Matce Bożej Wejherowskiej w następną niedziele. O godzinie 9.00 z klasztoru wyruszy procesja z Najświętszym sakramentem na kalwarie. O godzinie 10.00 Msza Święta w kościele Trzech Krzyży
  7. Zapraszamy wszystkich chłopców w wieku od 2 klasy szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami w sobotę 14 września o godz. 10.00 do Auli Jana Pawła II.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

Kazimierz Starba l.71

Renata Klawikowska l. 73

Grażyna Zalińska l.62

Radosław Mielewczyk l. 37