1.Rozpoczynamy 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.

2.Dzisiaj przypada75 ROCZNICA ŚMIERCI BŁ. KS. STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO, kapłana i męczennika niemieckiego obozu koncentracyjnego w Dachau, patrona polskich harcerzy, który przez krótki okres swojego kapłaństwa był wikariuszem naszej parafii. Dzisiaj Także harcerze obchodzą Dzień Myśli Braterskiej

3.Osoby dorosłe pragnące przyjąć sakrament bierzmowania proszone są o kontakt z ks. Markiem.

4.W tym tygodniu przypada środa popielcowa i rozpoczynamy Wielki Post. W Środę popielcową Msze Święte o godzinie 7.00, 8.00, 9.30, 17.00, 18.30. Biuro parafialne będzie nieczynne.

5.Przypominamy że w środę popielcową obowiązuje post ścisły polegający na spożyciu tylko jednego posiłku do syta w ciągu dnia oraz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

6.Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 8.30 oraz 18.00. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę o godzinie 18.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

7.Jak co roku z początkiem Wielkiego Postu w Kościele na stoliku zostaną wyłożone skarbonki wielkopostne Caritas. Przynosimy je w wielką sobotę przy okazji święcenia pokarmów. Środki uzyskane z tej zbiórki zostaną przeznaczone na działalność charytatywną parafialnego zespołu Caritas.

8.Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiegodzień otwarty, dnia 29 lutego od godziny 10.00 do 13.00. Szkoła prowadzi nabór do wszystkich klas. Odpowiadając na zaproszenie będzie można przekonać się, że szkoła łączy tradycje z nowoczesnością, tworząc w ten sposób wyjątkowy klimat do kształtowania młodego pokolenia w miłości i prawdzie.

  1. 9.W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli :

Śp. Gabriela Eliasz l. 69.

Śp. Jacek Jędrzejewski l. 59.