1. Uroczystością Wszystkich Świętych rozpoczynamy czas szczególnej modlitwy w intencji zmarłych. Prosimy, aby wizyty na cmentarzu rozłożyć na cały miesiąc. Starajmy się odwiedzić groby w czasie, kiedy na cmentarzu nie będzie zbyt wiele osób naraz.
 2. Papież Franciszek przedłuża możliwość ofiarowania odpustu zupełnego w intencji zmarłych na cały listopad pod zwykłymi warunkami tzn: brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu, nawet powszedniego, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii świętej, odmówienie dowolnej modlitwy w intencji, w której modli się Ojciec święty, odpust może być uzyskany tylko jeden raz danego dnia.
 3. Dzisiaj Msze Święte w parafii odbywają się w porządku niedzielnym, intencje przyjęte na godzinę 14.00 na cmentarzu zostaną odprawione w parafii o godzinie 12.30. Po każdej Mszy odmówimy 10 różańca w intencji zmarłych.
 4. 2 listopada nie odbędzie się Msza na tzw. starym cmentarzu. Msze w parafii o godzinie: 7.00, 8.00, 9.30, 17.30, 18.30, 20.00
 5. Od dzisiaj do 8 listopada parafialnie włączyliśmy się do akcji Różaniec do Granic Nieba. Jej celem jest przebłaganie Boga, za grzech aborcji. Codziennie o godzinie 18 będziemy odmawiali tajemnice bolesne różańca łącząc modlitwę z wypominkami za zmarłych.
 6. W Kościele zostały wyłożone kartki wypominkowe, Wypełnione przynosimy do biura parafialnego lub do zakrystii. Wypominki będą odczytywane od 2 do 8 października o godzinie. 18.00.
 7. W środę zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo Jezu Ty się tym zajmij, po Mszy o godzinie 18.30.
 8. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do Służby Bożej w Kościele.
 9. W Pierwszy piątek wystawienie Najświętszego sakramentu od godziny 15.00 spowiedź od godziny 16.00. o godzinie 17.30 Msza Święta w intencji zmarłych w październiku.
 10. W pierwszą sobotę z powodu pandemii księża odwiedzą chorych tylko na wyraźne ich życzenie. Osoby, które chcą przyjąć Komunię prosimy o kontakt telefoniczny z kapłanami.
 11. Z przykrością informujemy o śmierci ks. Romana Skwiercza, który był wikariuszem naszej parafii. Zmarł w wieku 65 lat. Pogrzeb odbył się w piątek w jego rodzinnej parafii w Pucku. Ogarniamy go naszą pamięcią modlitewną.
 12. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: Śp. Stanisław Szczypior l. 67, Śp. Eugeniusz Spigarski l.77,Śp. Józefa Miotk l.88