1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i pomocy Kościołowi na wschodzie. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na ten cel.
  2. Zapraszamy na roraty od poniedziałku do soboty o godzinie 6.15. O godzinie 5.55 śpiewamy godzinki ku czci niepokalanego poczęcia.
  3. W wyjątkowym roku 190 rocznicy Objawienia Cudownego Medalika, Siostry Miłosierdzia zapraszają wszystkie dzieci Maryi na odnowienie przyrzeczeń u stóp Matki Bożej, które odbędzie się we wtorek 8 grudnia w Święto Niepokalanego Poczęcia po Mszy o godzinie 18.30.
  4. Zapraszamy parafian do włączenia się do zbiórki żywności pod nazwą „Tutka charytatywna”. Żywność dla najbardziej potrzebujących prosimy dostarczyć do zakrystii lub sklepu w szpitaliku caritas do dnia 8 grudnia. Wydawanie żywności odbędzie się w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bóg zapłać.
  5. W Białej w miejscu pamięci przy zbiorowej mogile pomordowanych przez Niemców w 1939 r. postawiliśmy ołtarz. Dziękujemy:

P.Henrykowi Skwarło, Wójtowi gminy Wejherowo; P.Gabrieli Lisius, Staroście Powiatu Wejherowo; Stowarzyszeniu Sympatyków i Byłych Żołnierzy Jednostki Wojskowej
w Wejherowie, na ręce P.Mariana Wika; P.Piotrowi Książek,PGE Energia Odnawialna S.A.; P.Januszowi Mikoś Nadleśnictwo Gdańsk i P. Jackowi Szulc Wejherowo; P.Jackowi Bobkowskiemu – firma MAR-BOB; P.Leonowi Czerwińskiemu – firma MURKAM; P.Mariuszowi Gustowskiemu – firma WOJ-MAR.

  1. Nieprzerwanie trwają prace przy organach w naszej świątyni. Dziękujemy wszystkim wspierającym to dzieło.
  2. Na podstawie wskazań Administratora Diecezji nie będzie w tym roku tradycyjnych wizyt duszpasterskich w domach parafian. Więcej informacji podamy przed Świętami.
  3. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli:

Śp. Anna Antonowicz l.95

Śp. Bronisław Molenda DPS l.65

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..