1. Nabożeństwa pasyjne Wielkiego Postu:
DROGA KRZYŻOWA w piątek po Mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00.
GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM w niedzielę o godz. 18.00.
2. Za udział w nabożeństwach pasyjnych możemy uzyskać odpust zupełny:
stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez papieża Franciszka.
3. Parafialny Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę żywności pod nazwą „TAK POMAGAM”. Wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom zaangażowanym w tę akcję serdecznie dziękujemy.
4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we wtorek o godzinie 19.00 w kościele.
5. W środę swoje imieniny obchodzi ks. Patryk, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki świętego Patrona i wielu łask potrzebnych do pracy duszpasterskiej w naszej parafii.
6. W piątek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Szczególnie polecamy opiece św. Józefa wszystkich mężów i ojców, a także wszystkich cierpiących i konających, którym św. Józef patronuje. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. W środę, 31 marca, na zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych zapraszamy do oddania krwi w krwiobusie, który przyjedzie na wielkopostny przystanek przed Kolegiatą.
8. Nasza parafia włącza się w akcję „Bóg daje życie - smog je odbiera”. W kolegiacie niebawem staną symbolicznie zbudowane płuca, które będą oddychały powietrzem i ukazywały jego zanieczyszczenia. Więcej informacji na plakatach umieszczonych w przystanku przed kościołem i na naszej stronie internetowej.
9. Państwowa Szkoła Muzyczna w Wejherowie ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022. Zapisy trwają do 15 maja. Szczegóły na stronie internetowej.