• NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.30, w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30.PROCESJA W DNIACH OKTAWY BOŻEGO CIAŁA codziennie po Mszy św. o godz. 17.30. Bądźmy w tych dniach na Eucharystii i procesji, by dać świadectwo, że kochamy naszego Boga i nie wstydzimy się przyznać do Niego przed ludźmi.
  • Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Rycerzom Kolumba z Najwyższym Rycerzem Grzegorzem Kołodziejskim, Wszystkim niosącym feretrony, figurkę i sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki, orkiestrze parafialnej na ręce p. Zdzisława Plichty.Szczególne podziękowanie składamy naszej Radzie Parafialnej za przygotowanie czterech ołtarzy: rodzinie Mariusza Gustowskiego, Zbigniewa Stencel, Marka Mroske i Korneliusza Wrosz z sąsiadami. Dziękujemy za przystrojenie trasy procesji i piękną obecność.
  • W środę zapraszamy na nabożeństwo „Jezu Ty się tym zajmij.” po Mszy św. o godz. 18.30.
  • W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest to dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje zachowanie wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.W piątek przypada również 100.rocznica poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W tym dniu uroczyście ponawiamy akt poświęceni NSPJ. Za publiczne odmówienie tego Aktu wynagrodzenia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym też dniu wspominamy błogosławionych Męczenników Gdańskich: Mariana GÓRECKIEGO, Bronisława KOMOROWSKIEGO, kmdr. ppor. Władysława MIEGONIA, Franciszka ROGACZEWSKIEGO – przebiterów; oraz Alicję KOTOWSKĄ– zakonnicę i TOWARZYSZY.
  • W przyszłą niedzielę przypada 13. Dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie: różaniec i Masz św. o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy
  • W tym tygodniu do wieczności odszedł: Roman Marlewski, l.70, z ul. Kochanowskiego. Polećmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu… Wieczny odpoczynek…