1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym wniedziele o godz. 18.00. Droga Krzyżowa w piątki bezpośrednio po Mszach Świętych ogodzinie 8.00 i 17.30.

2. Informujemy, że w tym roku ze względu na czerwcowe odnowienie Misji Świętej nie będzierekolekcji wielkopostnych.

3. Wraz z Parafialnym Zespołem Caritas dziękujemy: harcerzom: Pani Magdzie Dopke,młodzieży z wejherowskiej samochodówki: P. Asi Sysce, budowlanki i bukowej, RycerzomKolumba i wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę żywności na święta dla najuboższychrodzin z naszej wspólnoty. Dziękujemy, także młodzieży z Ośrodka dla Niesłyszących i PaniDyrektor Ewelinie oraz uczniom samochodówki wraz z jej Dyrekcją za prezenty i zapomogę,które przekazali na rzecz naszych uchodźców z Ukrainy. Dziękujemy Wam Drodzy, którzyuczestniczycie w życiu naszej Kolegiaty za zaangażowanie w zbiórki, wszelką pomoc imodlitwy.

4. Nocna ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 8 kwietnia, o godz. 19.00. Wyruszy z Kąpina i tam się zakończy. Więcej informacji o trasie w zakrystii.

5. W sobotę wyjątkowo, ze względu na święta, odwiedzimy chorych zamieszkałych przy ulicach: św. Jacka, Sobieskiego, Wałowej, Polnej, Rzeźnickiej, św. Jana, Panek, Pl.Wejhera i Kościuszki.

6. Za tydzień Niedziela Palmowa do kościoła przynosimy palmy. Tego dnia również RycerzeKolumba będą je rozprowadzali przed Mszami Św. Dochód ze zbiórki będzie przeznaczony nadziałalność charytatywną tej wspólnoty. Mszę świętą o godz. 11.15 rozpoczniemy procesją.Tego dnia wyjątkowo spotykamy się przed kościołem, aby uroczyście rozpocząć czas mękiPana naszego Jezusa Chrystusa.

7. Nasi sąsiedzi z parafii Królowej Polski organizują wakacyjne kolonie dla dzieci. Więcejinformacji w gablocie.

8. W tym tygodniu do wieczności odeszli: Zofia Bizewska z ul. 12 Marca, l. 79, JadwigaMikołaszek l. 96 i Zygfryd Pokriefke l. 79. Wieczny odpoczynek…