1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00, a  w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 9.30. 

2. 3-go maja, we wtorek, przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny  Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. tego dnia odprawiamy  jak w każdą niedzielę. O godz. 17.30 zapraszamy na dodatkową Mszę św., która sprawowana będzie w intencji maturzystów. 

3. W środę przypada wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków. Mszę św. w intencji Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej odprawimy o  godz. 10.30.  

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W I czwartek o godz.  15.00 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji powołań. W  Piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, od 16.00  spowiedź św., a o 17.30 Msza św. w intencji tych, którzy odeszli od nas w  miesiącu kwietniu. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych  zamieszkałych przy ulicach: 12 Marca, Judyckiego i Kochanowskiego.  

5. Za tydzień w niedzielę ks. Kleryk obchodzi swoje urodziny. Ogarnijmy kl.  Kacpra modlitwą prosząc w szczególności o potrzebne łaski i Dary Ducha  Świętego na czas święceń diakonatu.