1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w parafii Chrystusa Króla - suma o godz. 13.00; Patronalne święto Gdańskiego Seminarium   Duchownego  i Akcji Katolickiej.
  2. We wtorek, dzień św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W modlitwie pamiętajmy o wszystkich, którzy troszczą się o śpiew liturgiczny w parafii, o naszym Panu organiście i o remontujących nasze organy.
  3. Noc walki o błogoslawieństwo dla Polski - 25 listopada br. Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi. START o godz. 21.00.  Zapraszamy
  4. W piątek wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Msza św. w intencji kolejarzy  i pracowników SKM o godz. 17.30
  5. Dziś poświęcimy opłatki, które Rycerze Kolumba roznosić będą po naszych domach na wigilijny stół . Prosimy o życzliwe przyjęcie. Opłatek można będzie też nabyć w biurze  parafii i zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się czas przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego 2022 - I Niedziela Adwentu. Już teraz zapraszamy na RORATY. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP godz. 5.55 ; godz. 6.15. Msze św. o Najświętszej Maryi Pannie. 
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefanię Pocierznicką l.92 z ul. Kochanowskiego Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie....