1. I Niedziela Wielkiego Postu jest poczatkiem czcigodnego dorocznego obchodu wielkopostnego. Modlitwa , post, jałmużna - trzy filary, na które w tym czasie zwracamy w kościele szczególną uwagę.
 
2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyzowej w piątki po Mszy św. o godz. 8.oo   i o godz.  17.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 18.00 z kazaniem pasyjnym, ktore głosi ks. Paweł. Rekolekcje od Niedzieli Palmowej 2 kwietnia głosi o. Marek Pallotyn z Ząbek
 
3. Wystawa Żołnierze Wyklęci w Auli JPII przy naszej parafii czynna do 15 marca w pon., wt. i pt w godz. 10.oo - 12.oo. Inne terminy można uzgadniać z  wejherowską Wspólnotą Pokoleń - Solidarność, organizatorami wystawy. Zapraszamy.
 
4. Narodowy Dzień  Pamięci Żolnierzy Wyklętych 1 marca. Tego dnia o 14.oo, na Placu J. Wejhera  złożenie kwiatów pod tablicą pamięci.
 
5. Dni Eucharystyczne I czwartek zapraszamy na Mszę św. Rycerzy Kolumba, modląc się o powołania i za powołanych; I piatek dzień spowiedzi od 16.oo i codziennie 15 min. przed każdą Msza św. Po Koronce wystawienie N.Sakramentu i adoracja. I sobota : zapraszamy na Mszą św. o godz. 8.oo w intencji wynagrodzenia za bluźnierstwa Niepokalanemu Sercu NMP
 
 6. Pożegnaliśmy w tygodniu : + Andrzej HEBEL l. 61 z ul. Judyckiego Wieczny odpoczynek...
 
7. Zapowiedzi: Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć : Filip Stanisław Reszke nasz parafianin i Agnieszka Elżbieta Popławska z Gościcina.