1. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki po Mszy św. o godz. 8.oo i o 17.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 18.00 z kazaniem pasyjnym - głosi ks. Paweł Rekolekcje w naszej parafii od Niedzieli Palmowej 2 kwietnia głosi o. Marek Pallotyn z Ząbek.
  2. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach dla inteligencji Wybrzeża prowadzonych przez ks. prof. Waldemara Chrostowskiego. Ich tematem przewodnim będzie Modlitwa Pańska. Plan: Niedziela Palmowa; Wielki Poniedziałek; Wtorek i Środa 19.30 - Msza św. z homilą .Po Mszy św. - nauka. : 2 kwietnia 2023 ; 19:30 Miejsce: Archikatedra w Oliwie | ul. Biskupa Edmunda Nowickiego 5 Okazja do spowiedzi - każdego dnia rekolekcji od 19.00
  3. Zaproszenie na specjalny kurs kierowane jest do osób świeckich, które chcą fotografować i filmować celebracje liturgiczne w świątyniach na terenie archidiecezji gdańskiej. Zajęcia odbędą się w  dniach 13-14 marca 2023 r. (poniedziałek-wtorek), o godz. 19.30. Kościół NMP Królowej Polski | ul. Armii Krajowej 26 | Gdynia      Organizator: Archidiecezjalna Komisja Liturgiczna
  4. Zapowiedzi : Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Przybyszewski ; kawaler , nasz parafianin i Agnieszka Dąbk panna z ul.  Rogaczewskiego
  5. pożegnaliśmy : śp. Edyta BRYLOWSKA l. 82; śp. Stanisław KALKOWSKI l.74 z ul. 12 Marca