1.      Witamy w naszej parafii parafii rekolekcjonistę o. Marek Fasiuk SAC - Pallotyn z Ząbek. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na każdej Mszy św. oraz W.Poniedziałek, W. Wtorek , W. Środę podczas Mszy św. o g. 8.00, 17.30. Po Mszy św. wieczornej w pon. zapraszamy małżonków i przygotowujących się do Sakranentu Małżeństwa.
Po Mszy św .wieczornej we wtorek nauka stanowa dla młodzieży. szczególne zaproszenie kierujemy do młodzieży bierzmowanej i przygotowyjącej się do przyjęcia tego sakramentu. W środę zakończenie. Serdecznie zapraszamy.
 2.     Dziś przypada 18.r śmierci Św. Jana Pawła II.   O godz. 21.oo wyruszy z placu przed kościołem św. Leona MARSZ PAMIĘCI o naszym św. Janie Pawle II . Przejdziemy pod pomnik do kolegiaty, gdzie o godz. 21.37 APEL PAMIĘCI. Zapraszamy .
3.       GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM dzisiaj o godz. 18.00. Kazanie pasyjne głosi o. Rekolekcjonista oraz na DROGĘ KRZYŻOWĄ W WIELKI PIĄTEK O GODZINIE 9.00
4.      Zachęcamy do spowiedzi wielkopostnej, Spowiedź w Wielkim Tygodniu : poniedziałku parafia NMP Królowej Polski; wtorek Trójca Święta od godz. 8.oo - 10.oo i od 16.oo - 18.00; środa Św. Anna OO. Franciszkanie.   Nie spowiadamy w czasie Triduum.
5.       Święte Triduum Paschalne. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej rozpoczyna się o godzinie 20.00 i adoracja do 24.oo. W Wielki Piątek: Adoracja od godz. 6.oo Droga krzyżowa o godzinie 9.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie nowenny do Bożego miłosierdzia o godz. 15.00  Liturgia na cześć Męki Pańskiej o godzinie 20.00  adoracja do godz. 24.oo W Wielką sobotę: adoracja do wieczornej liturgii. Święcenie pokarmów w farze  w godzinach 10oo-13.oo  co pół godziny;  na cmentarzu o godz. 10.00 oraz w Sopieszynie o 11.00 Liturgia Wielkiej Nocy  rozpocznie się o godzinie 20.00
Podczas liturgii będziemy modlić się również za zmarłych, którzy odeszli do wieczności w marcu.
6. W Niedzielę Zmartwychwstania Msza z procesją rezurekcyjną  o godzinie 6.00 zakończona błogosławieństwem dla całej Parafii. Pozostałe Msze w porządku niedzielnym.
7. Zapowiedzi : Robert Lekner nasz parafianin i Paulina Pestilenc z parafii Dębki; III Damian Bernacki nasz parafianin i Izabela Taube nasza parafianka: II
8. Z naszej parafialnej wspólnoty pożegnaliśmy: + Danuta Kozłowska z DPS l.69 i + Teresa Maćkowiak l.87 z ul. Kochanowsjkiego